В рамках «Днів Європейської спадщини» в університеті відбулась презентація проекту креативних викладачів та кмітливих студентів історичного факультету #VITASTREET «Живі картинки нічної Умані» - це вечірні театралізовані екскурсії вулицями міста, а саме вулицею Садовою, яка зберегла багато архітектурних пам'яток минулих століть. Перші такі екскурсійні маршрути пройшли ще навесні. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, фаєр-шоу, загадки вулиці Садової та єврейські танці - все це чекало на уманчан під час нічної мандрівки містом. Автор проекту - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Зоя Возна. Автор книги «Історія уманських вулиць» Владислав Давидюк, подякував студентам за візуалізацію його книги.

Магістр першого року навчання Пуля Михайло докладно розповів про етапи підготовки до проекту, його сутність, мету й завдання, що поставили перед собою і реалізовували стежками нічної Умані студенти. Екскурсією вулицею Садовою пройшлись 644 особи- на нічному дійстві були уманчани, гості зі Львова, Києва, Харкова, Черкаської та інших областей України, республіки Польща. Проект, який на початку створення був абсолютно інноваційним для Умані, має надзвичайно хороші відгуки уманчан та гостей міста.