Представники студентської ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Дмитро Романенко, Катерина Денисюк та Сергій Гурбич взяли участь у щорічному Всеукраїнському студентському форумі «Студентство – авангард державотворення». Упродовж трьох днів мали можливість прослухати цікаві лекції щодо організації діяльності органів студентського самоврядування загалом та основні напрямки діяльності, спрямовані на виховання патріотично вмотивованої молоді.

Більше того, велика кількість запрошених спікерів ділилась власним досвідом роботи у різних видах студентських об'єднань, проводили аналогію діяльності учнівського та студентського самоврядування, розкривали свої секрети поєднання навчання та активності, вчили ораторському мистецтву та спілкуванню з адміністрацією ЗВО. Учасники форуму набули цікавого досвіду, мали можливість поділитися власним та отримали незабутні враження від спілкування із однодумцями із інших навчальних закладів.