Представники Молодіжного центру «Start» факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у онлайн-майстерні щодо оновлення навчальної програми «Ефективний менеджмент молодіжних центрів». Модератори заходу – Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту та ГО «Молодіжна платформа».

Враховуючи сучасний суспільний запит до ефективної роботи молодіжних центрів, учасники обговорили чотири блоки актуальних питань: виклики, проблеми та слабкі сторони, які на сьогодні мають молодіжні центри; теми, які мають бути включені у навчання представників молодіжних центрів; особливості онлайн навчання молодіжних центрів; діяльність молодіжних центрів на локальному, регіональному та національному рівнів.

Детальніше про Молодіжний центр «Start» читайте за посиланням.