Науково-педагогічні працівники факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  неодноразово входили до складу журі міжнародних хорових конкурсів. Нещодавно старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Оксана  Сухецька  очолила журі конкурсу 42nd CHORUS INSIDE SPAIN 2022, що проходив у  місті Ллорет де Мар, Іспанія. Також Оксана Валеріївна провела практичну роботу з об’єднаним хором учасників над славнозвісним «Щедриком» Миколи Леонтовича.

Серед країн-учасниць: Іспанія, Італія, Румунія, Молдавія, Угорщина та Польща та інші. На конкурсі прозвучало чимало українських народних пісень, і не лише у виконанні українського колективу, що представляв свою творчість у категорії «Фольклор».

Популяризуємо українську культуру на міжнародному рівні, бережемо та поширюємо наш фольклор!