Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які наразі навчаються в Державній Вищій Школі Професійної освіти ім. Яна Амоса Коменського (м. Лєшно, Республіка Польща) мали нагоду здійснити пізнавальну та захоплюючу подорож до Дрездена (місто в Німеччині, адміністративний центр землі Саксонія).

Під час поїздки студенти відвідали архітектурний комплекс Zwinger, в якому знаходиться Фізико-математичний салон, Зібрання фарфору і Галерея старих майстрів. Саме в цій архітектурній перлині зберігається шедевр Рафаеля «Сікстинська мадонна».

Екскурсанти відвідали старе католицьке кладовище, де похований Олександр Потоцький із Умані – син Станіслава Потоцького і Софії Вітт.

Останньою сторінкою мандрівки став Різдвяний ярмарок. Хлопці та дівчата милувалися надзвичайно красивими святковими інсталяціями на будиночках, ласували смаколиками, вибирали сувеніри для рідних.

Дрезден – казкове місто, яке назавжди полонило наші серця, – поділилися враженнями уманські студенти.