Шановні колеги, співробітники, студенти!

До колективу університету звертається студентка навчально-наукового інституту економіки та бізнес освіти Таїсія Лебедич з проханням про допомогу. Її молодшій сестричці-першокласниці Руслані Лебедич встановили діагноз: Перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки по типу Лобрі-Пецці (порок серця) і тепер вона потребує хірургічного втручання. На проведення операції потрібна чимала сума, яка є непідйомною для родини. Таїсія звертається до небайдужих людей і просить допомогти врятувати життя найдорожчої для неї сестрички.

Для тих, хто має намір допомогти, подаємо контактні дані: мама Лебедич Тетяна Борисівна, батько Лебедич Руслан Іванович - номер картки (Приватбанк) 5167 4901 1540 7661

Кожна посильна допомога – то неоціненний вклад у порятунок життя й відновлення здоров’я Руслани. Сподіваємось на вашу підтримку.