В Інституті економіки та бізнес-освіти УДПУ відбулось підведення підсумків конкурсу соціальної відеореклами «Я люблю своє місто». На конкурс надійшло 17 відеопроектів, підготовлені студентами інституту, а також волонтерами Уманського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – колегіум» та небайдужими уманцями.

Оцінювало роботи конкурсантів журі, до складу якого ввійшли: депутат Черкаської обласної ради Роман Похольчук; фотограф Олександр Бистров; керівник Благодійного фонду «Сучасне село і місто», депутат Черкаської обласної ради Євгеній Клімов; начальник Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» УДПУ Людмила Гекалюк; доцент кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Наталія Білошкурська.

Перемогу в конкурсі соціальної відеореклами «Я люблю своє місто» здобули роботи студентів Інституту економіки та бізнес-освіти:

І місце - Ярослав Постівий, Вікторія Климчук, Юлія Мельник, які підготували відеорекламу «Мотивація»;

ІІ місце – Катерина Ситник, Яна Ткач, Валентина Болецька, Катерина Делікатна із відеороликом «Цінність життя» (ця відеоробота одержала також «Приз глядацьких симпатій»);

ІІІ місце – Ярослав Наумець, Євгеній Губрій, Максим Мельник – автори роботи «СТОП інтернет-залежності!».

В номінації «Соціальна значимість теми» відзначено відеоролик «Вибір майбутнього - за тобою» (автори Марія Діденко, Оксана Сачко, Тетяна Женовчук).