Навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини – це освіта на високому рівні, міцне підґрунтя для успішної кар’єри.

Вже стало доброю традицією проводити на факультетах/інституті першу лекцію в новому навчальному році і щоб узагальнити її, то тема для усіх одна – «З Україною в серці».

Спогади про першу лекцію в університеті є у кожного, хто в свій час навчався. Хвилювання перед першою зустріччю з викладачем, знайомство з новими друзями в аудиторії, роздуми про подальше студентське життя – все це знайоме та близьке кожному, хто був і є студентом.

Тема І лекції на факультетах / інституті:

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ – тема лекції: «Ми – нація єдина»;

ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ – тема лекції: «З Україною в серці»;

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИИ – тема лекції: «З Україною в серці»;

ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ – тема лекції: «З Україною в серці»;

ФАКУЛЬТЕТ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ – тема лекції: «З Україною в серці»;

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ, ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ – тема лекції: «Павло Тичина:митець і людина»;

ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – тема лекції: «З Україною в серці»;

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ – тема лекції: «З Україною в серці»;

ФАКУЛЬТЕТ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ – тема лекції: «Минувшина – найбільший скарб наш, духовний щит й високопробний досвід»;

ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – тема лекції: «З Україною в серці»;

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ – тема лекції: «З Україною в серці».