У День святого Миколая на офіційній сторінці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в Instagram обрали переможців конкурсу «Талановите студенство УДПУ». До організатора конкурсу, режисера Центру культури та дозвілля «Гаудеамус» Наталії Алексеєвої, надійшло близько 40 заявок на участь від студентів нашого університету, тому вибір був складним.

Переможцями стали: Ганна Василенко – автор пластилінового мультфільму (факультет мистецтв); Софія Харенко – автор креативного DIY з виготовлення різдвяної вітальної листівки польською мовою (факультет української філології); Аріна Терлецька – виконавиця всесвітньо відомого твору «Щедрик» М. Леонтовича (факультет мистецтв).

Ректорат та профком нашого ЗВО подарували чудові новорічні подарунки для кожного учасника. Четвертий подарунок розіграли серед активних підписників на сторінці в Instagram. У прямому ефірі 19 грудня спеціальний приз – фірмову університетську футболку – виграла Людмила Гайдаш.

Вітаємо переможців, а також дякуємо усім учасникам! Цей конкурс вкотре довів, що в Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини навчається талановите, креативне та абсолютно унікальне студентство!