Чоловіча збірна команда здобула важливу для нашого закладу перемогу під час залікового футбольного матчу на Молодіжних спортивних іграх міста Умань серед закладів вищої освіти.

З перших хвилин наші футболісти взяли гру під свій контроль, хоч і суперники, команда УНУС, не поступалися. Відкрив рахунок матчу на 20-й хвилині студент історичного факультету Вадим Панов. У кінцевому підсумку з рахунком 9:2 наші футболісти здобули перемогу.

Вітаємо нашу збірну та її тренера, викладача кафедри спортивних дисциплін Олега Андрощука із перемогою і бажаємо результативної гри на XVІ Універсіаді Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії, що відбудеться 31 травня 2018 року. Бажаємо футболістам лише успіху, ми віримо у вашу перемогу.