Шість років пройшло з того часу, як на Майдані у Києві перемогли Гідність і Свобода. Ми завжди маємо пам’ятати, яку високу ціну заплачено за цю перемогу і зробити все, щоб така висока ціна була заплачена не дарма.

Історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, як і личить державотворцям, віддав дань пам'яті героям Небесної Сотні. Лабораторією «Відродження нації» (завідувач, кандидат історичних наук Оксана Карасевич) була підготовлена виставка книг і наглядної документації про буремні події, які змінили хід історії.

У вестибюлі навчального корпусу №3 студенти та викладачі створили поминальний свічковий «Ланцюг пам’яті», поклали квіти до міських пам’ятних знаків на честь Небесної Сотні і хвилиною мовчання вшанували героїв.

Цього ж дня відбувся кіноперегляд патріотичного фільму «Зима, що нас змінила», присвяченого героїчним і трагічним подіям Революції Гідності.

Перед демонстрацією фільму відбувся круглий стіл, на якому з повідомленнями і віршами виступили студенти.

Прозвучали вірші професора Анатолія Карасевича зі збірки «Хто ми…».

Детальніше читайте на сайті.