• Декан факультету фізичного виховання – 1 ст.
  • Кафедра теорії початкового навчання: доцент – 1 ст.
  • Кафедра теорії і методики фізичного виховання: старший викладач – 1 ст.
  • Кафедра спортивних дисциплін: доцент – 1 ст.; викладач – 1 ст.
  • Кафедра музикознавства та вокально-хорового мистецтва: викладач – 1 ст.
  • Кафедра інструментального виконавства: викладач – 1 ст.
  • Кафедра хореографії та художньої культури: викладач – 0,5 ст.
  • Кафедра психології: доцент – 1 ст.; старший викладач – 1 ст.; викладач – 1 ст. (0,25 ст. – дисципліни «Математичні методи в психології», «Основи психогігієни», 0,75 ст. – дисципліни «Арт-терапія», «Психологічна служба в системі освіти»).
  • Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи: старший викладач – 1 ст.
  • Кафедра хімії, екології та методики їх навчання: викладач – 0,75 ст.
  • Кафедра практичного мовознавства: викладач – 0,5 ст.
  • Кафедра іноземних мов: доцент – 1 ст.; старший викладач – 0,5 ст.; викладач – 2 ст. (1 ст. – дисципліна «Іноземна мова (англійська)», 1 ст. – дисципліни «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова (французька)»);
  • Кафедра історії України: доцент – 0,5 ст.
  • Кафедра філософії та суспільних дисциплін: доцент – 1 ст.
  • Кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом: старший викладач – 1 ст.
  • Кафедра технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи: викладач – 1 ст.

З Положенням про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та укладання з ними трудових договорів (контрактів), затвердженого вченою радою університету 26.12.2017 року (протокол №5), можна ознайомитися на офіційному веб-сайті університету www.udpu.edu.ua.

Документи приймаються до 19 листопада 2018 року за адресою: вул. Садова 2, м. Умань, Черкаська обл., 20300, відділ кадрів (каб. 20).