Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Другій Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасної психодидактики: філософські, психологічні та педагогічні аспекти» на базі Польсько-української науково-дослідницької лабораторії психодидактики імені Яна Амоса Коменського.

Конференція відбудеться 20–21 квітня 2018 року. Початок роботи конференції 20 квітня 2018 р. о 10.00 за адресою: актова зала Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, вул. Садова, 28, м. Умань. Реєстрація учасників з 09.00 до 10.00. У рамках конференції заплановано:

• о 13:00 – творчий навчально-методичний семінар «Психодидактичні ідеї А. С. Макаренка» (модератор – кандидат педагогічних наук, старший викладач Ірина Дзюбенко;
  • о 15: 00 – коучинг «Психодидактичні засади реалізації концепції «Нова українська школа»» (модератор – доктор педагогічних наук, професор Інна Осадченко).

За результатами участі у конференції, семінарі та коучингу будуть видаватися окремі сертифікати та програмки.

Бажаємо успіху та сподіваємося на співпрацю!