На засіданні спеціалізованої вченої ради К 74.053.02

в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (зал засідань) відбудуться захисти дисертаційних досліджень:

20 березня 2019 року 11.00 год.

Дячук Валентина Іванівна

Формування життєвої компетентності старшокласників у позаурочній діяльності

Науковий керівник

кандидат педагогічних наук, професор Якименко Світлана Іванівна, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, завідувач кафедри початкової освіти факультету дошкільної та початкової освіти.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, доцент Яковлєва Вікторія Анатоліївна, Криворізький державний педагогічний університет, доцент кафедри педагогіки та методики технологічної освіти; кандидат педагогічних наук Прищепа Світлана Михайлівна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

20 березня 2019 року 13.00 год.

Шелест Надія Анатоліївна

Формування ціннісного ставлення до створення сім’ї у студентів аграрних коледжів у позааудиторній діяльності

Науковий керівник

доктор педагогічних наук, професор Канішевська Любов Вікторівна, Інститут проблем виховання НАПН України, заступник директора з науково-експериментальної роботи.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Безкоровайна Ольга Володимирівна, Рівненський державний гуманітарний інститут, завідувач кафедри методики викладання іноземних мов; кандидат педагогічних наук, доцент Яценко Ліана Вікторівна, Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», заступник декана соціоісторичного факультету.

На засіданні спеціалізованої вченої ради К 74.053.02

21 березня 2019 року 11.00 год.

Філоненко Леся Вікторівна

Формування ціннісного ставлення до іншої людини в учнів шкіл-інтернатів

Науковий керівник

доктор педагогічних наук, доцент Максимчук Борис Анатолійович, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, доцент кафедри фізичного виховання.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Канішевська Любов Вікторівна, Інститут проблем виховання НАПН України, заступник директора з науково-експериментальної роботи; кандидат педагогічних наук Вишнівська Наталія Володимирівна, Київський університет імені Бориса Грінченка, старший викладач кафедри початкової освіти.

21 березня 2019 року 13.00 год.

зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка

Кучер Галина Михайлівна

Соціальна підтримка вразливих категорій населення в умовах територіальної громади

Науковий керівник

доктор педагогічних наук, доцент Кравченко Оксана Олексіївна, декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Рассказова Ольга Ігорівна, завідувач кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради; кандидат педагогічних наук, доцент Коляденко Світлана Миколаївна, завідувач кафедри соціальних технологій Житомирського державного університету імені Івана Франка.