В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини постійно опікуються військовослужбовцями, які на Сході України відстоюють цілісність і суверенітет нашої держави. Щоб підтримати бойовий дух воїнів добровольчих корпусів Збройних сил України та додати настрою напередодні новорічно-різдвяних свят викладачі, студенти, співробітники УДПУ спільними зусиллями підготували подарунки з солодощів, медикаментів, білизни, засобів гігієни, продуктів харчування і передали їх в прифронтові селища Широкино та Авдіївку. Доставити подарунки допоміг студент заочного відділення історичного факультету Віктор Ткаченко, який днями повернувся в зону проведення бойових дій. Також було підготовлено адресну посилку для нашого земляка – Андрія Курако. Дякуємо всім, хто долучився до збору подарунків для воїнів. Нехай зроблені нами добрі справи сприяють наближенню миру на українській землі!