10 студентів історичного факультету змагалися за звання «Найрозумнішого» під час інтелектуального шоу, організованого Студентським науковим товариством факультету (голова - Аліна Балабай).

Оцінювали конкурсантів члени поважного журі: декан історичного факультету, кандидат філософських наук, професор Анатолій Карасевич, кандидат історичних наук, доцент Ольга Лісовська, доктор історичних наук, професор Ірина Кривошея, кандидат історичних наук, доцент Ольга Барвінок та кандидат соціологічних наук, доцент Анатолій Бержанір.

На початку дійства учасники коротко розповіли про свої хобі й улюблені історичні періоди. Далі за зразком телевізійного конкурсу студенти виконували різноманітні завдання. Крок за кроком кількість учасників зменшувалася, до фіналу інтелект-шоу потрапили найсильніші - Даяна Кіріченко, Віктор Будаловський та Артем Лукієнко.

За підсумками третього туру було визначено переможця гри: найрозумнішим студентом історичного факультету стала третьокурсниця Даяна Кіріченко.

Голова журі, декан історичного факультету, професор Анатолій Карасевич подякував учасникам конкурсу за гідний рівень підготовки і цікаву гру; окремі слова вдячності пролунали і на адресу організаторів.

Учасники та переможці конкурсу були нагороджені пам’ятними подарунками та сертифікатами.