Лише на відстані 18 км від Балтійського моря розташувалося польське містечко Слупськ. Саме тут в Поморській академії, в партнерському вищому навчальному закладі в Республіці Польща, наразі навчаються Каріна Діонісова, Ольга Топольник, Юлія Ткачук –  студентки факультету соціальної та психологічної освіти, Софія Харенко – студентка факультету української філології та Олена Кузьменко, Тетяна Звірянська – студентки історичного факультету. Попри те , що студенти приїхали до нової країни, у якій інша мова та традиції, вони одразу вподобали це невеличке, але затишне містечко та його жителів, знайшли нових друзів. Розпочали активне вивчення іноземних мов: в побуті удосконалюють польську, на парах розмовляють англійською, на курсах вивчають німецьку.