У рамках реалізації міжнародного проекту програми ЄС Erasmus + KA2 № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти засобом використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з 22 по 25 квітня 2019 року відбудуться навчальні тренінги та семінар «GO-LAB ecosystem», що спрямовані на вдосконалення цифрової й дидактичної компетентностей викладача.

До складу тренерів увійшли: декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна Махомета; доценти кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяна Годованок та Ірина Тягай, завідувач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Марія Медведєва; доценти кафедри англійської мови та методики її навчання Наталія Шульга, Яна Бондарук та Євгенія Процько.

Чекаємо усіх бажаючих!