Нещодавно викладачі факультету іноземних мов професор Оксана Заболотна, доценти Людмила Загоруйко Людмила, Тетяна Капелюшна та директор Польського культурно-освітнього центру, професор Ігор Кривошея взяли участь у Першій міжнародній конференції «Польща та Україна в умовах радикальних соціальних змін. Діагнози та знаки запитання». Конференія відбулася у Педагогічному університеті імені Комісії Національної Освіти у Кракові. У своїх доповідях вони представили здобутки за останні п’ятнадцять років та перспективи діяльності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на ниві українсько-польського науково-освітнього співробітництва, а також аналіз реформи середньої освіти в Україні в умовах радикальних соціальних змін.

Цікаві доповіді, жваве обговорення та нові наукові знайомства гармонійно доповнив відкритий та неперевершений королівський Краків.