На кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв відбулася Всеукраїнська науково-практична конференції з Міжнародною участю «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти». На пленарному та секційних засіданнях науковці обговорювали актуальні питання науково-методичного та практичного аспектів сучасного мистецтва, серед яких: специфіка виявлення виконавської волі майбутнього викладача-інструменталіста, фахова підготовка хореографів у закладах вищої освіти Європи, формування готовності студентів-піаністів до інструментально-виконавської діяльності, формування естетичного світогляду школярів як психолого-педагогічна проблема, фольклор у полі і кабінеті, основні принципи організації самостійної роботи інструменталістів в умовах вищої мистецько-педагогічної освіти, удосконалення професійної майстерності майбутніх викладачів-піаністів у галузі мистецької освіти. Концерт інструментальної музики додав особливого колориту. Конференція засвідчила високий науково-професійний рівень її учасників, сприяла поглибленню  творчої та наукової співпраці, зʼясуванню проблем сучасного мистецтва та пошуку шляхів їх вирішення.

Детальніше про конференцію тут.