Відповідно до запиту Науково-дослідного інституту праці і зайнятості населення (лист № 73\05 від 22.02.2021 р.) науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи були запрошенні долучитися до участі у робочих групах з розробки професійних стандартів за професіями соціальної сфери, а саме:

• професійного стандарту для професії 2351.2 Методист навчально-методичної роботи з надання соціальних послуг;
  • професійного стандарту для професії 2340 Вихователь соціальний по роботі з дітьми з інвалідністю.

Розробка професійних стандартів здійснюється Науково-дослідним інститутом праці і зайнятості населення на замовлення Міністерства соціальної політики України з метою реалізації Плану заходів із впровадження Національної рамки кваліфікації.