До 27-річчя з дня заснування науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник – доцент Ганна Гончаренко) співробітники та науковці провели тренінг «Хіміко-екологічні методи дослідження в медичній біології». Захід проведено спільно з викладачами та студентами Уманського медичного коледжу.

Професор Світлана Совгіра ознайомила присутніх з діяльністю лабораторії упродовж усіх років її функціонування.

Учасники заходу обговорювали проблеми медичної біології, екологічних методів дослідження, взаємозв’язку екологічних та медичних проблем та інше.

Для студентів та викладачів медколеджу проведено майстер-клас «Якісні реакції на амінокислоти та білки», організовано екскурсію науковими лабораторіями природничо-географічного факультету.

Детальніше про програму проведення тренінгу читайте за посиланнями:

Program.pdf