Заслужений працівник культури України, художній керівник, режисер-постановник народного студентського театру драми і комедії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Наталія Алексеєва отримала диплом І ступеня у номінації «Розмовний жанр» (категорія «Професіонали 25+») за участь у дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ» Ця перемога вкотре стала підтвердженням її майстерності та професіоналізму. Конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України та благодійного фонду «Україна єднає світ». Конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі на чолі з Народною артисткою України Адою Роговцевою.

Наталію Дмитрівну ми пам’ятаємо в образі телеведучої дитячої програми «Сунична галявина», що транслювалась на ТРК «Умань». Так, як фестиваль проходив в дистанційному форматі, на розгляд журі було відправлено відеозапис однієї із казок, який допоміг казкарці тріумфувати.

Вітаємо пані Наталію з перемогою! Бажаємо невичерпного натхнення, подальших успіхів у роботі та нових перемог!