Цього місяця на стадіоні «Уманьферммаш» відбувся Чемпіонат міста з легкої атлетики. У змаганнях брали участь спортсмени вищих навчальних закладів, коледжів, училищ, дитячо-юнацької спортивної школи. Кожен учасник мав право виступати у двох видах програми та естафеті 4х100 м.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла команда в складі 29 спортсменів.

І

З гордістю відзначаємо, що на цих змаганнях студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Євген Білей встановив рекорд факультету фізичного виховання на дистанції 200 м з результатом 22,9 c та 100 м з результатом 11,2 с.

Власні спортивні показники також покращили спортсмени команди УДПУ Олександр Войку, Тетяна Чорнокозинська, Ілона Заіка та Валентина Харченко.

Плідна праця тренерів команди Тетяни Осадченко, Андрія Семенова та Володимира Комара дала можливість досягнути гарних результатів: в нелегкій боротьбі спортсмени університету вибороли 21 призове місце та стали найкращими в місті!

Наступні змагання, де спортивна команда УДПУ буде захищати честь нашого університету, проходитимуть в місті Черкаси в грудні 2014 року. Щоб достойно виступити на змаганнях вищого рівня, студенти-спортсмени наполегливо тренуються, не забуваючи при цьому і про навчання. Сподіваємось на вдалий виступ наших славних спортсменів, який ще на рівень вище зможе підняти наш університет в рейтингу вищих навчальних закладів України.

Вітаємо учасників і переможців змагань та зичимо їм високих спортивних досягнень!