Вперше за роки існування боксу в Умані бронзовим призером чемпіонату України серед дорослих став студент Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрій Смірнов.

6-11 жовтня на базі спортивного комплексу Запорізького національного університету відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років. Учасниками змагань стали близько 200 спортсменів із різних областей України, серед них – студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ярослав Петриченко та Андрій Смірнов.

В чесній боротьбі протягом 5 днів боксери виборювали довгоочівані медалі. Андрій Смірнов провів кілька результативних поєдинків, і лише у півфіналі у рівному бою поступився майбутньому переможцю цього чемпіонату, фіналісту минулорічного чемпіонату Європи серед молоді Денису Песоцькому (м. Чернігів).

У кінцевому підсумку змагань Андрій посів ІІІ місце у ваговій категорії 64 кг.

Вітаємо нашого спортсмена із перемогою та бажаємо успішного підкорення нових спортивних вершин.