26 жовтня Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини вдруге приймав Універсіаду Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд закладів вищої освіти регіону. До учасників універсіади з вітальним словом звернулася проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк, побажала їм успішної гри та гідних суперників. Участь у змаганнях взяли шість команд. За регламентом вони були розділені на дві підгрупи. Команда УДПУ потрапила до групи «Б» разом з Інститутом пожежної безпеки України імені Героїв Чорнобиля та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького. В підгрупі «А» змагались Уманський національний університет садівництва, Черкаський інститут банківської справи та Черкаський державний технологічний університет. Вже в першій грі збірна УДПУ здобула переконливу перемогу з рахунком 2:0 над Черкаським національним університетом, в другій грі також святкували перемогу волейболісти УДПУ над ЧІПБ. У фінальній грі зустрілися зі своїми земляками з Уманського національного університету садівництва. В дуже компромісній та напруженій грі, де суперники не поступались один одному, з рахунком 2:0 перемогу святкувала наша збірна команда, виборовши І місце в змаганнях з волейболу за програмою XVI Універсіади Черкаської області серед ЗВО.

Вітаємо команду УДПУ, яка вперше, ще й в стінах свого навчального закладу, здобула довгоочікувану перемогу! Також вітаємо тренерів, викладачів, вболівальників, організаторів змагань, зичимо їм здоров’я та нових спортивних досягнень!