До дня фізичної культури і спорту України в місті Балта відбувся регіональний турнір з багатоповторного жиму « BALTAREGIONCUP 2018», який ознаменував початок нового спортивного сезону. На відкриття з’їхалися спортсмени з різних міст України. До збірної команди м. Умань, яку представляли 12 спортсменів, ввійшли 2 представники УДПУ - викладач кафедри спортивних дисциплін, Майстер спорту міжнародного класу України Сергій Ільченко  та студент факультету фізичного виховання, Майстер спорту України Сергій Сюренко. У важкій боротьбі збірна команда міста Умані виборола І загальнокомандне місце і була нагороджена кубком та грошовими нагородами. Наші спортсмени внесли вагомий внесок в підсумковий результат команди - Сергій Сюренко в номінації штанги 55 кг з результатом 78 повторень посів ІІІ місце, Сергій Ільченко в номінації штанги 100 кг з результатом 53 повторення завоював І місце. На даний час  спортсмени готуються до Чемпіонату світу, який вперше буде проведено в столиці нашої держави. Бажаємо силачам міцного здоров’я та гарної підготовки до наступних змагань!