Довгоочікуваною подією на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала щорічна церемонія нагородження найкращих студентів. Ювілейний, п’ятий «Оскар історичного факультету» зібрав в актовій залі університету значну кількість номінантів, викладачів та студентів, які вболівали за своїх фаворитів, спонсорів та глядачів.

Методом таємного голосування серед студентів були визначені трійки лідерів, а об’єктивне журі у складі викладачів та студентів факультету обрало одного переможця у кожній із 12 номінацій.

Отже, «Студентом року» стала Ольга Чумак, «Душею гуртожитку» – Олег Подолян, володарем титулу «Позитив року» – колектив «Why not?», «Творча особистість року» – Ніна Бектурганова та Лілія Должкевич, «Спортсмен року» – Анастасія Неголюк, «Відкриття року» – Яна Гонтаренко, «Найкраща староста» – Юлія Манзик, «Перо року» – Сергій Мовчан, «Відмінник року» – Дмитро Безверхній, «Волонтер року» – Анюта Радчук, «Стиль року» – Андрій Гончар. У номінації «Найкраща група» перемогу здобула 22-га група майбутніх істориків.

Для оголошення результатів голосування та проведення церемонії нагородження на сцену були запрошені викладачі історичного факультету та гості свята: проректор з гуманітарних питань, доцент Наталія Ревнюк, голова Молодіжної ради міста Умань Людмила Чупряк, представники волонтерського штабу «Разом», директор Міського будинку культури імені Юрія Смолича Валентин Білошкурський та персональний тренер фітнес-клубу «Олімп» – Ростислав Чічков.

Атмосферу свята доповнили творчі номери, конкурс та сюрпризи від спонсорів: ПП Пересунька Олександра, ПП Любченка Івана, ПП Пастуха Максима, ТОВ «УманьПиво», ТОВ «Трейд Лайн Плюс», кінотеатру «Прем’єра», поліграфічного центру «PорART», кав’ярень «CoolCups» та «Leonari», фотографів В’ячеслава Раушенбаха, Олександра Осадченка та Людмили Дронь.

Організаторами дійства виступили декан факультету, професор Анатолій Карасевич, заступник декана з виховної роботи Анна Шауренко та студентський актив у складі Мирослави Пересунько, Ольги Чумак, Марини Федорової та Влади Чернецької.