1 березня 2021 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стартує нова програма особистісного та професійного розвитку студентської молоді «МОЛОДЬ, ОСВІТА, ПОЛІТИКА».

Мета програми – створення умов для особистісного та професійного розвитку студентської молоді в закладі вищої освіти відповідно до Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021 – 2025 роки.

Завдання програми:

• сприяти особистісному, професійному та соціальному розвитку студентської молоді;
  • підвищувати рівень обізнаності молоді щодо їх участі у суспільному житті, в діяльності громадського суспільства (молодіжних організацій, студентському самоврядуванні, волонтерській діяльності);
  • ознайомити студентську молодь з інвалідністю про свої права, обов’язки та можливості для розвитку власного потенціалу і самореалізації;
  • підвищувати рівень обізнаності та активності студентської молоді в політичному житті громади;
  • сприяти розвитку лідерських навичок учасників програми;
  • сприяти розвитку цінностей доброчесності у студентської молоді.

Формат програми: 5-денний навчально-практичний курс для студентської молоді Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (онлайн-режим).

Термін реалізації програми: 01.03.2021 р. – 29.03.2021 р.

Основні модулі програми:

• освітня: тренінги, семінари, практична робота;
  • інформаційна: ознайомчі візити та обговорення з керівниками організацій, лідерами студентського та міського самоврядування та ін.
  • формаційна: рефлексії, командотворення, наставництво.

Вимоги до учасників програми:

• вільне володіння українською мовою;
  • статус здобувача вищої освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • бажання та готовність працювати в команді;
  • зацікавленість у подальшому розвитку в молодіжній сфері.

При відборі учасників враховується:

• мотивація;
  • бажання втілювати ідеї та проєкти для розвитку університету, громади;
  • креативність, ініціативність, інноваційність ідей;
  • освіта (спеціальність);
  • попередня участь у навчальних програмах, семінарах, тренінгах;
  • участь у студентському та громадському житті, волонтерських проектах тощо.

Програма реалізується за підтримки Молодіжного центру «START» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Випускники програми «Молодь, освіта, політика» отримають сертифікати про здобуту неформальну освіту (2021 р.).

Реєстрація.