На факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулися традиційні перегляди академічних і творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, композиції, скульптури та пластанатомії, декоративно-прикладного мистецтва, художньо-прикладної графіки, методики навчання освітньої галузі “Мистецтво”, методики навчання освітньої галузі “Технології”, а також роботи зі студії «Вечірній малюнок».

Викладачі кафедри образотворчого мистецтва мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися упродовж першого семестру. Академічні постановки, домашні завдання, індивідуальні науково-дослідницькі завдання, швидкісні зарисовки, етюди та власні творчі роботи – все це результат знань, умінь і навичок з профільних предметів.

Детальніше читайте на сайті.

Бажаємо студентам творчого натхненння, удосконалення професійної майстерності.