9 вересня відбулася зустріч заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка зі студентами та викладачами університету, на якій також були присутні голова Черкаської обласної ради Володимир Гресь, міський голова Юрій Бодров, голова Уманської районної ради Сергій Усик, вчителі міста і району. Вів зустріч ректор університету проф. Михайло Мартинюк.

Народний депутат презентував спільний проект Фонду Миколи Томенка та Національної радіокомпанії України «КЛАСИКА УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ. ЖИВІ ГОЛОСИ». Це добірка унікальних аудіо-записів відомих українських літераторів. До цього аудіо-видання увійшли вибрані поетичні твори у виконанні авторів: Максима Рильського, Миколи Бажана, Володимира Сосюри, Андрія Малишка, Платона Воронька, Олеся Гончара, Миколи Вінграновського, Василя Стуса та ін.

Під час зустрічі Микола Томенко також презентував свою нову книгу «Український романтик Микола Гоголь», видану з нагоди 200-річчя від дня народження видатного письменника.

Гість відповів на запитання студентів і викладачів стосовно проблем моральності масової культури, збереження духовних надбань українського народу, подарував науковій бібліотеці університету добірку книг та комплектів аудіо-записів.