Науково-педагогічним працівникам Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини - доктору педагогічних наук, професору, декану факультету соціальної та психологічної освіти Оксані Кравченко та доктору економічних наук, професору, директору Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Ользі Чирві призначена стипендія Кабінету Міністрів України для молодих вчених (постанова президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 23 травня 2018 року № 3 «Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених»).

Вітаємо молодих професорів із гідною оцінкою їхньої наукової діяльності та значного особистого внеску в розвиток вітчизняної освіти і науки! Бажаємо Оксані Олексіївні та Ользі Григорівні подальшого професійного росту, невичерпної енергії та досягнення ще вагоміших результатів у розробленні важливих наукових проблем. Нехай Ваша енергія, багатий досвід та інтелектуальний потенціал продовжують якнайкраще служити на благо нашого університету та всієї України, а високе професійне визнання стане стимулом для подальшої науково-дослідницької роботи.