Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини цьогоріч за результатами конкурсного відбору став учасником третього циклу «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України», що проводиться Британською Радою в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізується за підтримки МОН України. Провідний фахівець відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва Богдан Семчук та магістрантка факультету іноземних мов Лілія Огородник взяли участь у третьому навчальному модулі програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Під час зустрічі молоді лідери представили проект своїх команд на тему: «Лідерство у часи змін», пройшли тестування i-resilience, яке визначило рівень лідерства учасників та показали свої навички лідерства у команді. По завершенню модуля директор Британської Ради в Україні  Саймон Вільямс та Директор Інституту вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор Світлана Калашнікова урочисто вручили учасникам сертифікати про підтвердження їхніх лідерських якостей та завершення програми «Молодих лідерів».

Вітаємо молодих лідерів з завершенням програми та бажаємо подальших успіхів y кар’єрному зростанні.