Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Руслан Первак та Дмитро Головченко брали участь у Кубку Західної України зі змішаних єдиноборств, який нещодавно пройшов у місті Лева.

Серед 330 учасників турніру Руслан та Дмитро проявили майстерність і одразу вийшли на лідируючі позиції.

Руслан Первак у категорії 70 кг. у двох перших боях здобув достроково перемогу, третій бій наш спортсмен закінчив нокаутом для свого суперника. У фіналі Руслан одноголосно рішенням суддівської колегії здобув перемогу над суперником з Києва.

Дмитро Головченко виступав у категорії 65 кг.. Свій перший бій закінчив достроково, другий бій виграв по балах, третій знову закінчився достроково на користь нашого спортсмена. У фіналі Дмитро зустрівся зі спортсменом із Луцька, який є Чемпіоном Світу 2019, і судді також одноголосно судді віддали перевагу нашому спортсмену.

Отже, маємо двох переможців престижного турніру.