Міжнародний день селфі у музеї, який було засновано європейським проектом Culture Themes в 2014 році, студенти з Туркменістану УДПУ провели в Уманському краєзнавчому музеї. У цей день музеї проводять флешмоб. Його ідея полягає в тому, щоб відвідати улюблений музей, сфотографуватися поруч або на тлі експоната і розмістити фото в соціальних мережах з хештегом #MuseumSelfie, а також тегом назви музею, де зроблено фото. Акція дає можливість учасникам розповісти про свої улюблені музеї, а музеям – отримати безкоштовну і досить ефективну рекламу.

Цікава розповідь екскурсовода. перегляд предметів декоративно-ужиткового мистецтва, художніх, документальних, графічних та фотодокументів різних історичних епох яскраво проілюстрували минувшину і сучасну культуру Уманщини. Також кожен охочий мав змогу зробити селфі в музеї, надіслати його рідним та продемонструвати як цікаво і змістовно проводять студенти канікули.