Міжнародна докторантська міждисциплінарна наукова конференція «Нові методології в науці. Як молоді дослідники розуміють міждисциплінарність?» – це спільна ініціатива молодих польських та українських дослідників, які лише розпочинають свій шлях в науці. Конференцію організували і провели Лабораторія міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій Університету імені Адама Міцкевича у Познані, Польський культурно-освітній центр та історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Польський культурно-освітній центр Київського університету імені Бориса Грінченка, Навчально-науковий центр «Польські студії» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Українська асоціація дослідників освіти. На конференції модерували проф. Рафал Димчик (Познань) і проф. Ігор Кривошея (Умань). Докторанти польського та українських університетів представили цікаві доповіді з галузей інформаційних технологій, історії, спорту, літературознавства, педагогіки та психології, релігієзнавства. Участь в конференції брали докторанти, які представляли університети Познані, Умані, Києва, Ніжина та Чернігова. Від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на конференції виступили Анюта Радчук, Антон Терещук, Ольга Гончарова, Катерина Чупіна, Інна Кравчук.