25 травня відбулося справжнє свято юності, краси та дівочої грації – в Уманському державному педагогічному університеті обирали "Міс університету - 2018".

Дванадцять чарівних студенток, які представляли всі факультети і Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти, демонстрували на сцені актової зали природну красу і таланти, дарували гостям приємні емоції та незабутні враження.

Незалежне журі (у його складі працювали візажист Жанна Кучерук, фотограф Аліна Черкасова, приватний підприємець Віталій Квапель, власник мережі закладів «Black», «Black Wood», «Black bool» Григорій Григорян) оцінювало дівчат у декількох конкурсах: «Представлення», «Діловий стиль», «Інтелектуальний конкурс», «Конкурс талантів», «Дефіле у вечірній сукні».

Глядачі активно підтримували своїх фавориток, час від часу зала вибухала гучними оплесками на адресу конкурсанток. Кожна дівчина ретельно готувалася до цієї важливої події і запам'яталася чимось особливим. Студентки проявили на сцені свою неординарність, харизму і розум, розкрили таланти та внутрішню красу.

Отже, результати конкурсу такі:

• "Міс талановитість" і "Міс глядацьких симпатій" - Лілія Должкевич (історичний факультет);
  • "Міс ніжність" - Лія Шарахович (факультет початкової освіти);
  • "Міс грація" - Яна Груненко (факультет фізичного виховання);
  • "Міс чарівність" - Марина Король (факультет української філології);
  • "Міс вишуканість" - Анна Джога (природничо-географічний факультет);
  • "Міс досконалість" - Марина Колбасюк (факультет професійної та технологічної освіти);
  • "Міс елегантність" - Марія Діденко (інститут економіки та бізнес освіти);
  • "Міс артистичність" - Анастасія Єскіна (факультет соціальної та психологічної освіти);
  • "Друга віце-міс" - Тетяна Курудімова (факультет мистецтв);
  • "Перша віце-міс" і "Міс оригінальність" - Анастасія Сисоєва (факультет фізики, математики та інформатики).

Переможницею конкурсу та володарем почесного титулу "МІС УДПУ - 2018" стала студентка факультету дошкільної та спеціальної освіти Ольга Жимбій.

Вітаємо усіх учасниць із завойованими титулами і бажаємо успіхів у всіх починаннях, краси та нев'янучої молодості, радісних емоцій і щастя!