30 листопада Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет перебував з робочим візитом в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Під час теплої і невимушеної зустрічі з колективом університету, на якій були також присутні державний секретар Сергій Захарін, керівник патронатної служби Юлія Хижняк, Міністр ознайомився із сьогоденням університету, результатами вступної кампанії та його завданнями на майбутнє. Сергій Миколайович також обговорив із колективом важливі питання майбутньої вступної кампанії, здійснення освітнього процесу в умовах воєнного стану, підтримку освітянської спільноти.

Сергій Миколайович зазначив, що саме завдячуючи освітянам, педагогам, яких готує університет, виросла і сформувалася Нація Нескорених, молодих людей, які зараз боронять нашу державу на всіх фронтах.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України Сергій Миколайович вручив відомчі нагороди МОН України науково-педагогічним працівникам університету.

Під час візиту Міністр також оглянув матеріально-технічну базу університету, оснащення укриттів, спортивний комплекс.