Вихованці відпочинкової зміни табору з денним перебуванням «Сонячна республіка» міського Будинку дитячої та юнацької творчості відвідали студентський народний театр драми і комедії факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Майстер-клас із акторської майстерності провела керівник та режисер театру, заслужений працівник культури України Наталія Алексеєва. Учні початкових класів із цікавістю пізнавали світ театрального мистецтва. Діти охоче спробували себе в ролі акторів: ставили невеликі етюди та мініатюри, намагалися за допомогою голосу та жестів створювати певні образи, демонстрували акторські здібності!

Із приємністю відзначимо, що такі майстер-класи стали традиційними і в університеті завжди радо зустрічають галасливу малечу.