Студенти-магістранти факультету соціальної та психологічної освіти Вікторія Будегай та Ірина Господаренко у межах програми академічної мобільності мали чудову нагоду поспілкуватися з викладачем Державної вищої школи професійної освіти імені Яна Амоса Коменського – Євгеном Слівінським, що спеціалізується на дослідженні життя та творчості Яна Амоса Коменського. Зустріч видалась неймовірно цікавою, так як студенти не лише відвідали музей та місця, що пов’язані з видатним психологом та педагогом, а також мали можливість попрацювати декілька днів з польськими бібліотекарями, які надали важливу інформацію для написання магістерських робіт. Завдяки зустрічі студенти дізнались багато нового з життя вчителя народів, ознайомились з книгами великого педагога, мали змогу відвідати економічну школу імені Яна Амоса Коменського. Загалом зустріч видалась дуже пізнавальною та інформативною.