1 червня 2018 року, в Міжнародний день захисту дітей, студентська молодь та викладачі УДПУ імені Павла Тичини взяли участь у легкоатлетичних забігах «Зелена миля-2018» та "За дитячий сміх!". Після реєстрації учасники забігу стартували на дистанцію 2 км, яку пробігли тінистими алеями Національного дендрологічного парку «Софіївка».

Представники нашого університету - майстер спорту України з боксу, студент факультету фізичного виховання Андрій Смірнов, керівник спортивного клубу УДПУ Володимир Щербина, заступник декана факультету фізичного виховання Максим Килимистий, студенти різних факультетів - продемонстрували чудову фізичну підготовленість та активність.

Всі, хто долучився до забігів, отримали пам'ятні наліпки пробігу, подарунки від партнерів фестивалю Holi Dance та чудовий настрій.