Робоча група консорціуму проекту MoPED  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в складі декана факультету фізики, математики та інформатики Тетяни Махомети, доцента кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяни Годованюк, завідувача кафедри іноземних мов Віти Безлюдної взяла участь у черговій координаційній зустрічі університетів-партнерів проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти. Зустріч відбулась в ДВНЗ «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського» 14-15 листопада  2018 року.

Згідно плану робочої зустрічі Тетяна Махомета представила результати виконаної роботи учасників проекту MoPED робочого пакету «Поширення та експлуатація», лідером в розробці якого є УДПУ.

Представниками від європейських університетів-партнерів були Ольга Дзябенко (Університет Деусто, Іспанія), Маріос Папаєвріпідов (Кіпрський університет, Кіпр) та Бартек Гавель (Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, Польща).