На факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся концерт-зустріч «Мужність, патріотизм, пам’ять бійців-добровольців» з учасником воєнних дій, інструктором з вогневої підготовки Міжнародного військового Навчального центру Національної гвардії України, старшим сержантом, студентом  заочного відділення факультету іноземних мов Артуром Панасюком  (псевдонім – Крук). Захід було приурочено Дню українського добровольця, який цьогоріч вперше відзначають в Україні.

Артур Крук поділився спогадами про воєнні дії на Сході України,  декламував патріотичні вірші, виконував пісні (серед яких і  авторські)  під акомпанемент гітари («За межею», «Світанок», «Крук», «Меч Арея», «Бувай», «Падала зоря»).

Аудиторія  з великою зацікавленістю слухала виступ гостя. Ця зустріч – діалог, який  допомагає молоді долучитися  до історії і культури свого народу, ще більше зміцнити почуття патріотизму та національної свідомості.

Детальніше читайте на сайті.