Команда факультету фізики, математики та інформатики представляла Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (чверть фінал чемпіонату світу зі спортивного програмування АСМ-ІСРС (Association for Computing Machinery/International Collegiate Programming Contest, Центральний регіон). Олімпіада проходила на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

До складу команди увійшли студенти: Дмитро Джога, Антон Бабак, Андрій Князєв. Тренер команди – старший викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Віра Колмакова, керівник групи –  завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Марія Медведєва.

Детальніше читайте за посиланням

Вітаємо учасників і бажаємо подальших успіхів в ІТ-сфері!