Колегіум міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій УДПУ імені Павла Тичини оголошує набір студентів на 2019–2020 навчальний рік.

До Колегіуму МІГуС мають право вступити студенти другого курсу, які завершили І курс навчання з середнім балом 4.0 (за 5-ти бальною шкалою). Термін навчання становить 3 роки.

Набір здійснюється за результатами вступної співбесіди. Кандидат на вступ має подати анкету (бланк, якої можна взяти у Польському культурно-освітньому центрі (ауд. 113) або сайті pkoc.udpu.edu.ua).

Останній день подачі анкет 23 вересня 2019 р.

За довідками звертатися до Польського культурно-освітнього центру (ауд. 113, новий корпус УДПУ) Гончарова Ольга, тел.: +380988328336.

Детальну інформацію про умови вступу та навчання у Колегіумі МІГуС можна знайти на сайті pkoc.udpu.edu.ua