З 2 по 5 листопада 2018 року на сцені Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера та Академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги відбулася IV Міжнародна хореографічна асамблея імені Наталії Скорульської, присвячена 60-річчю створення балету «Лісова пісня» М. Скорульського у постановці Вахтанга Вронського та Наталії Скорульської.

На запрошення засновника та директора Асамблеї, Голови ГО «Центр хореографічного мистецтва ім. Н. Скорульської» Інни Бурдейни участь в Асамблеї взяли хореографічні колективи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

Учасниками конкурсної програми стали танцівники з Польщі, Грузії та 13 областей України. За першість боролися учасники різних категорій – від аматорських хореографічних колективів до артистів Національної опери України імені Тараса Шевченка.

За рішенням поважного журі ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) став Лауреатом ІІ ступеня у номінації «Сучасний танець. Ансамблі – старша вікова категорія» та Лауреатом ІІІ ступеня у номінації «Сучасний танець. Соло – старша вікова категорія».

Ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко) став Лауреатом І ступеня у номінації «Народний танець. Ансамбль – старша/доросла вікова категорія».

Вітаємо учасників хореографічних колективів та їхніх керівників із перемогами! Бажаємо подальших успіхів та творчих звершень!

Детальніше про  хореографічну асамблею:https://mpf.udpu.edu.ua