Нещодавно на сцені Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася прем’єра чергового творчого проєкту кафедри хореографії та художньої культури – хореографічної вистави «Котик і Півник» за мотивами однойменної української народної казки.

Вистава створена здобувачами освіти 3 курсу спеціальності 024 Хореографія як підсумкове завдання з навчальних дисциплін «Мистецтво балетмейстера» та «Сольний танець» під керівництвом викладача Анастасії Подгорінової.

Казкові герої подарували глядачам позитивні емоції, а найменші мали змогу потанцювати із ними.

Текст читав Василь Семенчук, світло та звук забезпечував Олег Гончар.

Даний проєкт хореоргафи презентували вихованцям Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. Перегляд вистави та спілкування із акторами дали можливість поринути їм у світ казкових героїв.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до участі у дійстві!

Пресцентр УДПУ