Нещодавно студенти та викладачі університету мали задоволення черговий раз відвідати звітний концерт жіночого хору «Юність» мистецько-педагогічного факультету. Ще з часів свого заснування (1990 рік) цей хоровий колектив захоплює шанувальників музичного мистецтва своєю виконавською майстерністю. Очолює цей чудовий творчий колектив упродовж десяти років доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, заслужений працівник культури України Леонід Ятло.

Репертуар хору нараховує більше п’ятдесяти різножанрових вокальних творів різних епох. На концерті було презентовано 26 музичних номерів. Окрім пісень українського фольклору та інших народів, пролунали героїко-патріотичні та духовні твори вітчизняних й зарубіжних композиторів, уривки з оперних творів. Особливо сподобалися глядачам вокальні твори: хор з опери «Аіда» «Кто там с победой к славе» Дж. Верді, «Уж ты, прялица» В. Соколова, номери з кантати «Stabat Mater» Дж. Перголезі, «The Lord bless you and keep you» Дж. Рюттера, а, також інші вокально-хорові твори, які засвідчили високу виконавську майстерність хорового колективу. Диригували хоровими творами випускники п’ятого курсу мистецько-педагогічного факультету.

Бажаємо хору “Юність” подальших творчих успіхів та незгасаючого натхнення!