Музика – це найдивовижніше і унікальне подання цього світу і всього того, що в ньому існує. Вона задає настрій, заряджає, заспокоює, збуджує, надихає на високі почуття, додає світла в душі та радості в серці.

З нагоди Міжнародного дня музики вітаємо факультет мистецтв, творчі колективи університету та поціновувачів музичного мистецтва УДПУ імені Павла Тичини.

Ви відкриваєте слухачам чарівний світ високих шедеврів, своєю працею та силою мистецтва звеличуєте та прославляєте рідний край. Високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва.

Нехай мелодії струн і клавіш запалять радістю і добром весь світовий простір, зближуючи нас, занурюючи в хвилини естетичної насолоди і роблячи нас щасливішими!

Нехай у вашому житті завжди звучить мелодія затишку, краси і щастя! Бажаємо натхнення і професіоналізму виконавцям, а слухачам незабутніх хвилин спілкування із високим мистецтвом!

Зі святом!