ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ!

Дев'ятнадцятого серпня християни всього світу відзначають величне свято Преображення Господнього, або Спаса.

Споконвіку наші предки шанували це свято за його доброту, світлість, приємну надію і, обов’язково, віру у кращі часи. Церква трактує Преображення Господнє як день з'єднання Божества і людини в образі Ісуса Христа.

В народі ж його іменують Другим Спасом або Яблучним Спасом. У цей день люди освячують у церквах дари землі: яблука - як головний атрибут свята, виноград, груші, різні фрукти та овочі, обжинкові вінки, святкуючи завершення жниварської пори.

Вітаючи із радісним та світлим святом Преображення Господнього, щиро бажаю любові, добра, радості, щастя та успіхів. Нехай незламна віра у краще принесе Вам і Вашим родинам благополуччя, достаток, злагоду. Міцного усім здоров`я, миру та Божого благословення!

З повагою,
ректор Уманського державного